ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΙΟΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

18/05/2016 11:59Views: 192

5c5f308d-e198-49a0-8c16-e99c45950120  2a3a9e5a-a22e-435b-8a09-5b8d4d7d615a

43b05816-32c5-4a0e-89ea-7bfd76b0b71b

Το Σάββατο 14/05/2016 ο Γυμναστικός Σύλλογος Λευκάδας σε συνεργασία με την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ηπείρου, το Δήμο Λευκάδας και την Π.Ι.Ν. – Π.Ε. Λευκάδας διοργάνωσε τους 6ους Ιόνιους Αγώνες Στίβου, ανοίγοντας ουσιαστικά την αυλαία των εκδηλώσεων του εορτασμού της Ένωσης των Επτανήσων με την Ελλάδα.

2afa1c00-7e25-4fc0-b66a-b9141bebc320

Οι αγώνες στέφθηκαν με απόλυτη επιτυχία, σύμφωνα και με τις  δηλώσεις των συμμετεχόντων, αφού το επίπεδο της διοργάνωσης ήταν υψηλό, το πρόγραμμα κύλισε άψογα, τα αποτελέσματα ανακοινώνονταν άμεσα, το Στάδιο ήταν σε άριστη κατάσταση, οι εθελοντές έβγαλαν τον καλύτερο εαυτό τους προσφέροντας εξαιρετικές υπηρεσίες. Κάποιες μικρές λεπτομέρειες που εντοπίστηκαν, έχουν ήδη αξιολογηθεί και θα προγραμματιστούν οι ενέργειες βελτίωσης τους.

49118072-ee27-4cc8-8773-49e22178e1b5

Στους αγώνες συμμετείχαν 25 σωματεία από τα Επτάνησα, την Ήπειρο, την Αιτωλοακαρνανία, την Πελοπόννησο, τη Θεσσαλία, την Κρήτη, τη Μακεδονία και την Αττική με περίπου 500 αθλητές όλων των κατηγοριών, μεταξύ των οποίων4 ομοσπονδιακοί προπονητές (Βογιατζάκης, Νούτσης, Πάντος, Σκορδίλης) με 5 αθλητές της Εθνικής ομάδας στίβου (Ανδρεάδης, Κολοκυθά, Πολίτη, Ρωμαίου, Τριβυζάς) και 2 της Εθνικής ΑΜΕΑ (Βέλτσης, Κουτούλιας).

Από τις επιδόσεις που ξεχώρισαν ήταν τουΠαναγιώτη Ανδρεάδη (ΓΣ Χαϊδαρίου) που τερμάτισε στα 100μ σε 10’’64 και τουΠαναγιώτη Τριβυζά (ΟΣΦΠ) στα 200 σε 21’’58,

τουΓιάννη Σταματελόπουλου (ΓΑΣ Ιεράπετρας) στα 400μ με 49’’98, τηςΚωνσταντίνας Ρωμαίου (Κερκυραϊκός) στο μήκος με 6.06μ, του παίδαΚώστα Μυλωνά (Αστέρας Πρέβεζας) με βολή στα 62,01μ,  των παγκορασίδωνΣπυριδούλα Καρύδη (Κερκυραϊκός)  στο μήκος με 5,44μ και Παναγιώτα Δόση (ΑΟ Κέρκυρας 2015) στο ύψος με 1,70μκαθώς και του παμπαίδαΓιώργου Αναγνώστου(Κερκυραϊκός) στο μήκος με 5,75μ.

Από τους αθλητές του Γυμναστικού διακρίθηκαν η συνήθης ύποπτη Θάλεια Ζακυνθινού που κέρδισε την κούρσα των 110μ με εμπόδια με χρόνο 16’’08, ο Φυτόπουλος Κων/νος που επίσης κέρδισε τη σφαίρα Παμπαίδων Β’με 11,73μ και τερμάτισεστη 2η θέση στα 60μ, η Θειακού Μιχαέλα κατέλαβε τη 2η θέση στη σφαίρα ΠΚ Β’με βολή στα 8,04μ και ο Δημήτρης Χαλικιάς που κατέλαβε 2η θέση στον ακοντισμό ΠΠΑ΄ με 39,40μ και την 3η θέση στα 150μ ΠΠΑ΄ με χρόνο 18’’93. Δεν αγωνίστηκαν η Γεωργιάννα Ιωακειμίδη που έχει ξεκινήσει προπονήσεις αλλά δεν είναι ακόμη έτοιμη και ο Κων/νος Ζαμπέλης που είχε κάποιες ενοχλήσεις.

a22486eb-44e0-48aa-a451-207896ddacfe  437f23aa-87ae-479b-801f-8f3aa4282f1c

ead80c67-97ad-47ce-8c34-cb5652749670

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τον πίνακα των μεταλλίων και τα αποτελέσματα αναλυτικά:

Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΑΡΓΥΡΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 11 6 7 24
2 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4 7 11
3 ΑΓΣΙ 3 5 2 10
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3 1 5 9
5 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5 2 1 8
6 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 2 2 4 8
7 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 1 4 2 7
8 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2 3 1 6
9 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 3 2 6
10 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1 3 4
11 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 2 3
12 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 2
13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 2 2
14 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 1 1 2
15 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 1 1 2
16 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2 2
17 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 1
18 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1 1
19 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1 1
20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 1
21 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 1
22 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1 1
23 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1 1
24 ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 1
25 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΠΒ΄  
6οι ΙΟΝΙΟΙ  2016  
ΛΕΥΚΑΔΑ 14 / 05 / 2016
60Μ. ΠΠΒ΄
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2003 342299 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7.88
2 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 8.13
3 ΣΚΟΥΡΤΑΪ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 351231 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8.31
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 ΑΘΗΝΑ ΑΓΣΙ 8.39
5 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 340877 ΑΓΣΙ 9.34
6 ΚΛΑΔΑΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 357573 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 9.54
600Μ. ΠΠΒ΄
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 2004 354316 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1.42.56
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 344265 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 1.44.57
3 ΜΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝ 2003 354317 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1.45.00
4 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2003 346725 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1.46.01
5 ΘΩΜΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 334661 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 1.47.53
6 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2004 351228 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 1.48.57
7 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 351844 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.48.84
8 ΣΤΕΜΠΑΡΙ  ΠΕΤΡΟΣ 2004 344258 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 1.50.15
9 ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΘΗΝΑ ΑΓΣΙ 2.03.97
10 ΖΗΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 2.07.01
11 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2003 337054 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2.07.55
12 ΔΡΑΚΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2004 349267 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2.15.48
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.48
2 ΜΠΟΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 354090 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1.42
3 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 334747 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2016 1.39
4 ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 349001 ΑΓΣΙ 1.25
5 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2003 337066 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.20
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΠΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ  
1 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.73
2 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2004 356615 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.60
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 339415 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.04
4 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 349265 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 6.94
5 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2003 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 5.97
60Μ. ΠΚΒ΄
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ  ΗΛΙΑΝΑ 2003 354834 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.837
1 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 343476 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.837
3 ΜΠΙΛΑ   ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2004 348097 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.99
4 ΣΚΑΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ 2004 ΥΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.08
5 ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ  ΑΘΗΝΑ 2003 332105 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.16
6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2004 347095 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 9.23
7 ΠΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 349396 ΑΓΣΙ 9.26
8 ΤΡΟΥΣΑ     ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 334808 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 9.27
9 ΔΗΜΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.43
10 ΒΕΡΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 351846 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.52
11 ΚΑΒΒΑΔΑ  ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 2004 360944 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 9.59
12 ΜΑΣΤΟΡΑ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΣΕΓΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.65
13 ΠΑΠΑ ΕΛΕΑΝΑ 2004 344176 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 9.74
14 ΠΕΤΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 340336 ΑΓΣΙ 9.89
15 ΠΑΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2004 349384 ΑΓΣΙ 10.14
16 ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 343469 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.23
17 ΘΕΟΠΙΣΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 349398 ΑΓΣΙ 10.27
18 ΜΕΣΣΗΝΗ ΑΚΡΙΒΗ 2003 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 10.48
19 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΗΛΙΑΝΑ 2004 360940 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 10.86
20 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 341587 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 10.91
21 ΚΑΛΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 353729 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.65
22 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2003 352780 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ DNS
600Μ. ΠΚΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΤΖΙΝΑΝΙΔΗ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΑΝΑΣΤ. 2004 341319 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.47.74
2 ΧΑΡΙΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 344910 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.51.22
3 ΛΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 360796 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1.51.77
4 ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 330325 ΑΓΣΙ 1.52.15
5 ΛΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 355215 ΑΓΣΙ 1.58.86
6 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΣΕΓΑΣ ΑΓΣΙ 2.02.30
7 ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 342389 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 2.04.68
8 ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 350250 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2.14.64
9 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 360210 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2.21.21
10 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 352776 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2.22.78
11 ΤΟΝΤΟΥ ΑΛΤΑΝΗ 2004 354342 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2.41.37
ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 350650 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.45
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 342382 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.39
3 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 360006 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1.20
4 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΔΗΜ 2004 352055 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1.15
5 ΦΛΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2003 341586 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1.15
6 ΡΟΜΠΟΛΗ ΝΙΚΗ 2003 360207 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1.10
7 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 360210 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1.05
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2003 352780 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1.00
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 352776 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΤΟΝΤΟΥ ΑΛΤΑΝΗ 2004 354342 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΚΟΥΛΟΥΡΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 355743 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 8.64
2 ΘΕΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 351961 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 8.04
3 ΓΑΓΓΑ    ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 355674 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ 7.57
4 ΜΠΕΣΗ ΔΑΝΑΗ 2004 343470 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.45
5 ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 2003 351845 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.04
6 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 341587 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5.44
7 ΡΟΜΠΟΛΗ ΝΙΚΗ 2003 360207 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4.03
8 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 353723 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΑΚΥΡΗ
                        80 Μ ΕΜΠ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄    ( ΑΝΕΜΟΣ)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 344041 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.24
2 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ 2001 335884 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 13.54
3 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 331898 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 17.78
                        100 Μ ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ( ΑΝΕΜΟΣ )
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 326840 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16.08
2 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2000 332608 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 16.44
3 ΔΙΒΑΡΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1999 318559 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 17.23
                                    100ΕΜΠ.  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 339473 ΆΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 15.14
2 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 331409 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 15.40
100Μ. ΠΑΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 320238 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10.64
2 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 316034 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.20
3 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΟΣ 2000 326889 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.48
4 ΜΙΑΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ 1997 333050 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.52
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 293489 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.58
6 ΠΑΤΡΙΝΟΣ 2000 353557 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.74
7 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995 342048 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.75
8 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 351236 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.90
9 ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 346160 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.07
10 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12.15
11 ΒΕΛΛΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ 1999 343463 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.32
12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 341131 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.52
13 ΠΑΝΜΑΝ ΜΠΡΟΥΣ 1997 353478 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 13.00
14 ΒΑΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 347971 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.19
15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2000 355895 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.44
16 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 345782 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ DNS
 100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 12.38
2 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.84
3 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 310699 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 13.04
4 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 326890 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.41
5 ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 335727 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13.71
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 334181 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 13.80
7 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 343464 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.00
8 ΠΑΠΑΤΣΑΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 335756 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.02
9 ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 350257 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.43
10 ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 333640 ΑΓΣΙ 14.57
11 ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 335750 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.87
12 ΤΟΝΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2000 358241 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16.25
                             300Μ ΕΜΠ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΤΟΛΙΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 356437 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 45.26
2 ΠΕΤΡΟΣ ΛΩΛΗΣ 2001 331438 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 45.72
3 ΠΑΠΙΓΚΙΟΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 331409 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 46.07
4 ΜΠΟΛΟΝΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2001 336567 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 46.16
                                    ΜΗΚΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 329599 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 5.75
2 ΑΝΔΡΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 322379 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.67
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 326829 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.67
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 326827 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.56
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔ. 2002 354185 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.30
6 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2001 360795 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.10
7 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 334311 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 5.10
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 356438 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4.76
                                    ΜΗΚΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΡΥΔΗ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 324235 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 5,44
2 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣΙ 5,21
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 333825 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5,03
4 ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 337318 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4,97
5 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 331408 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4,74
6 ΠΟΛΙΤΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2002 336929 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 4,64
7 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΕΛΕΝΑ 2002 332603 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 4,62
8 ΠΑΝΟΥ ΖΩΗ 2002 349397 ΑΓΣΙ 4,61
9 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2001 325045 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 4,48
10 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 348228 Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4,08
11 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2002 335717 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3,94
12 ΜΙΚΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 336598 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3,70
                                    ΜΗΚΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 6.67
2 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2000 332376 ΑΓΣΙ 6.35
3 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΣΕΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6.17
4 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 315980 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.07
5 ΙΒΑΝΩΒ ΙΒΑΝ 1999 333078 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 5.89
6 ΒΕΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΣΕΓΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.82
7 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 333643 ΑΓΣΙ 5.57
8 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 346035 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5.30
9 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΣΕΓΑΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΥΡΟ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΡΩΜΑΙΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ 1997 310699 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 6.06
2 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 244602 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑΣ 5.91
3 ΜΙΖΙΟΥ     ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 314341 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 5.25
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΚΟΡΔΙΛΗ  ΜΑΡΙΑ 1999 317231 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 10,36
2 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 330954 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 10,24
3 ΦΟΥΡΛΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 353845 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10,03
4 ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 2000 326837 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 9,89
1500Μ. ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2000 341612 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4.24.95
2 ΚΥΡΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 346014 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 4.45.52
3 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 328549 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.00.31
200Μ. ΠΑΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.  
1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 250611 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21.58 -0,2
2 ΜΠΕΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 316034 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22.76 -0,2
3 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΟΣ 2000 326889 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 22.80 -0,2
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 293489 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23.40 0,7
5 ΜΙΑΡΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ 1997 333050 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 24.04 -0,2
6 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 351236 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 24.18 0,7
7 ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2000 339471 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 24.58 0,7
8 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 333754 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.64 -0,2
9 ΣΟΤΑ  ΝΙΚΟΣ 1999 347505 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 24.69 -0,2
10 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 359626 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 25.08 0,7
11 ΝΤΑΣΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 323483 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26.27 0,7
12 ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 357227 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 26.35 0,7
200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ  
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 309412 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 25.53
2 ΠΡΟΒΑΤΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 329484 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 27.98
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 334181 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 28.64
4 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 326890 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΙΤΣΑΣ 28.67
5 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2000 322382 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 28.97
6 ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 335727 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΙΤΣΑΣ 29.24
7 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ 1999 314329 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 29.34
8 ΦΑΣΚΑΙ ΕΡΙΣΑ 2000 347377 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30.58
9 ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333640 ΑΓΣΙ 30.70
10 ΣΚΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 357460 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΙΤΣΑΣ 31.63
11 ΒΥΘΟΥΚΛΑ ΜΙΡΑΝΤΑ 2000 331277 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 32.15
1000 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 321835 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2.47.62
2 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 360939 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2.48.98
3 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ 2001 329487 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2.49.50
4 ΜΠΕΓΙΑΙ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 343813 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.51.89
5 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 331230 ΑΓΣΙ 2.54.24
6 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 336919 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2.58.98
7 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2001 360795 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3.07.78
8 ΓΡΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 357711 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.12.87
9 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΕΥΡΥΣΘΕΝΗΣ 2001 341341 ΑΓΣΙ 3.14.34
10 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 357930 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3.32.77
1000 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 341916 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3.15.48
2 ΖΙΩΓΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 331224 ΑΓΣΙ 3.25.54
3 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 332602 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 3.32.98
4 ΖΩΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 356508 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4.10.28
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 337091 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4.48.21
                             150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΡΑΣΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 346020 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 18.58
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 342032 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 18.75
3 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 326834 Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18.93
4 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ  ΦΟΙΒΟΣ 2002 337126 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 19.10
5 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 350252 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 19.11
6 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 366410 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣΛΕΥΚΑΔΑΣ 19.28
7 ΜΟΥΣΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 357714 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.54
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 356438 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 19.94
9 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 349095 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 20.79
10 ΤΟΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 349407 ΑΓΣΙ 22.02
11 ΤΟΥΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2001 360894 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.78
12 ΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 354343 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 23.39
13 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 352777 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24.13
300 ΕΜΠ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 335887 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 49,82
2 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 331439 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 52,91
3 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2002 345780 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 59,51
                            150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΡΥΔΗ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 324235 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 19.50
2 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 354618 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 19.93
3 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣΙ 20.01
4 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 331231 ΑΓΣΙ 20.76
5 ΣΕΧΑΤΗ  ΣΟΦΙΑ 2003 342770 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 20.85
6 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 333247 ΑΓΣΙ 20.91
7 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2001 325045 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 21.01
8 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2002 335717 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 21.11
9 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 344041 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21.19
10 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΖΩΗ 2002 332980 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 21.53
11 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 339474 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21.59
12 ΣΤΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 350655 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 21.61
13 ΑΡΛΕΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 336588 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 21.69
14 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 344040 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21.70
15 ΤΖΙΓΚΟΥ ΔΟΝΑΤΕΛΑ 2002 337904 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 21.75
16 ΛΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 360794 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 22.15
17 ΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2002 358109 ΑΓΣΙ 22.24
18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 359343 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 22.26
19 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 360670 ΑΓΣΙ 22.31
20 ΣΙΑΣΣΗ ΧΡΥΣΑ 2001 342007 ΑΓΣΙ 23.65
21 ΛΙΑΠΙΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2002 358243 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 27.18
400Μ. ΠΑΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 288343 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 49.98
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1999 333909 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 51.37
3 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 340132 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 52.94
4 ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 347129 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54.11
5 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 353847 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 54.77
6 ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2000 339471 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 54.91
7 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2001 329515 ΚΕΡΚΥΡΑιΚΟΣ Γ.Σ 55.12
8 ΛΙΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 349096 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55.13
9 ΖΑΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 324090 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55.51
10 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 357710 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55.99
11 ΜΠΟΛΟΝΕΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 331414 56.63
12 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 2000 333557 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 57.62
13 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 353847 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 58.89
14 ΓΚΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 360802 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 61.56
400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 345646 ΑΓΣΙ 61.38
2 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 334217 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 61.72
3 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 328564 ΑΓΣΙ 65.28
4 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΓΑΘΗ 1985 357454 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 65.42
4Χ100Μ. ΠΑΙΔΩΝ
ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 347129
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 357710 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ 48,17
ΖΗΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΣΕΓΑΣ
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 333754
                           ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.  
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 326827 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 42,83
2 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 326834 Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 39,40
3 ΠΑΓΙΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 342037 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 37,62
4 ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 356439 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 37,20
5 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 331437 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 36,00
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔ. 2002 354185 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 34,00
7 ΒΛΑΧΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ 2002 360785 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 33,00
8 ΦΩΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 353272 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 29,30
9 ΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 354343 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18,35
10 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 352777 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18,15
11 ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 356437 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ Α
 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΙΟΝ 2001 344900 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 15.71
2 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ 2002 332099 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 13.05
3 ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 356439 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.17
4 ΚΕΜΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2001 346848 Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10.35
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 354101 ΑΓΣΙ 11.64
2 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 360799 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 10.26
3 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ 2002 335746 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.62
4 ΡΑΥΜΟΝΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 348544 ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 8.62
5 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2002 346726 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 7.92
6 ΛΙΑΠΙΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2002 358243 ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4.32
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 333825 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 36,60
2 ΜΠΑΛΑΝΟΥ   ΖΩΗ 2001 331227 ΑΓΣΙ 32,30
3 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ 2001 335884 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 30,60
4 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 332166 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 30,28
5 ΜΠΑΤΣΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 333247 ΑΓΣΙ 27,94
6 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 348228 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 25,72
7 ΑΛΕΞΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 347518 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 17,85
                         ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
   
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 341663 ΑΓΣΙ 9.54
2 ΤΟΝΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2000 358241 ΑΓΟ ΓΡ ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΑΙΤ 7.66
3 ΣΚΙΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 357459 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7.64
                                    ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΙΔΩΝ        
   
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΑΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 344900 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14.12
2 ΜΠΑΝΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 347268 ΑΓΣΙ 13.04
3 ΚΡΥΕΜΑΔΙ ΣΥΛΒΕΣΤΕΡ 2000 333067 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.82
4 ΘΩΜΑΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 318867 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.94
5 ΚΑΡΤΑΚΛΑΣ ΓΙΩΡ 1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.50
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 353530 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.42
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 326591 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 62,01
2 ΤΖΙΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 47,67
3 ΙΒΑΝΩΒ ΙΒΑΝ 1999 333078 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 39,64
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 329023 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 13.33
2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 321609 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.95
3 ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.18
4 ΜΟΥΛΕΡ ΝΤΕΝΙΣ 1997 335728 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.80
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΦΣΟΥΤ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 337759 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 47,49
ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 317512 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 47,38
ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΑΡ. ΔΕΛΤ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 332569 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.70
2 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1.45
3 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΕΛΕΝΑ 2002 332603 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1.45
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 341669 ΑΓΣΙ 1.40
5 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 326840 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.40