Ψηφοδέλτιο Συνδυασμού «Ανοίγουμε Πανιά»

30/04/2014 15:44Views: 198

MARGELIS

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίων

1 Βικέντιος Νικόλαος του Γεωργίου
2 Λύγδας Σπυρίδων του Γεωργίου
3 Πολίτης Νικόλαος του Δημητρίου
4 Ραυτόπουλος Γεώργιος (Καπέλας) του Θεοδώρου
5 Σκληρός Παναγιώτης του Δημοσθένη
6 Φατούρος Στέφανος του Αριστοτέλη
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελλομένου

1 Γαζή – Παρασκευά Σωτηρία του Νικολάου
2 Καββαδάς Θεμιστοκλής (Αλεγραμμάς) του Σπυρίδωνος
3 Καββαδάς Κωνσταντίνος (Καραλής) του Δημητρίου
4 Καρτάνος Πάνος του Ξενοφώντος
5 Κονιδάρης Κρίτων του Γρηγορίου
6 Κονιδάρης Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα
7 Μήτσουρας Πέτρος του Στεφάνου
8 Σκλαβενίτης Σταύρος του Δημητρίου
9 Σολδάτου Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου του Κωνσταντίνου
10 Sylvan – Αραβανή Jessika Marianne του Oulf
11 Φατούρος Νικόλαος του Φωκίωνος
12 Φίλιππας Βασίλειος του Φιλίππου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλάμου

1 Σώλος Φώτιος του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καρυάς

1 Αραβανής Νικόλαος του Παναγιώτη
2 Ρεκατσίνας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
3 Χαλικιά Ελευθερία του Γεωργίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καστού

1 Γιαννούτσου Ελευθερία του Φωτίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Λευκάδας

1 Αραβανής Δημήτριος (Παπαβασίλης) του Σπυρίδωνος
2 Βανδώρος Γεράσιμος (Μάκης) του Κωνσταντίνου
3 Βλάχος Άγγελος του Σπυρογιάννη
4 Βλάχος Χαράλαμπος (Λάπας) του Βασιλείου
5 Βρεττός Παναγιώτης (Ποδάριας) του Ευαγγέλου
6 Γαβρίλης Δημήτριος του Γεωργίου
7 Γεωργίου Πηνελόπη (Όπη) του Νικολάου
8 Γρηγόρη Ασπασία του Σωτηρίου
9 Δουβίτσας Αντώνιος του Ιωάννη
10 Ζακυνθινός Δημήτριος (Κατσινάς) του Πέτρου
11 Θεριανός Δημήτριος του Ευαγγέλου
12 Θεριανός Σπυρίδων του Λεωνίδα
13 Καλός Χαράλαμπος του Δημητρίου
14 Καρβούνης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
15 Καρφάκη Μαριάννα του Γερασίμου
16 Κατωπόδη Ευανθία (Εύα) του Παναγιώτη
17 Κονδυλάτου Κυριακή του Θεοδώρου
18 Κουνιάκη – Κορδελλίδη Μαρία – Μιράντα του Δημοσθένη
19 Κτενά Ελένη του Σπυρίδωνος
20 Λιβιτσάνος Ιωάννης (Καλατράβας) του Ευσταθίου
21 Λογοθέτης Ευάγγελος του Ευσταθίου
22 Μαργέλης Νικόλαος του Αναστασίου
23 Μεσσήνης Ιωάννης (Τσοτσοφώλιας) του Γερασίμου
24 Μικρώνης Σπύρος του Παναγιώτη
25 Morgan Lilias Fiona Philomena του Charles
26 Μπουρσινός Γρηγόριος του Ευαγγέλου
27 Πεντεσπίτης Νικόλαος του Σπυρογιάννη
28 Σάντα -Μακρή Αικατερίνη του Αποστόλου
29 Σκιαδά Ζωή του Λάμπρου
30 Φατούρος Ιωάννης του Δημητρίου
31 Τυπάλδος Νικόλαος του Λάμπρου
32 Χριστοφίδης Οδυσσέας του Ευαγγέλου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Σφακιωτών

1 Γεωργάκη Χριστίνα του Ανδρέα
2 Γεωργάκης Θεόδωρος (Παποράκης) του Σοφοκλή
3 Κάτσενου Μαρία του Δημητρίου
4 Κτενάς Γεώργιος του Ιωάννη
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλάμου

1 Γιαννιώτης Παναγιώτης του Γερασίμου
2 Κανδηλιώτη Ειρήνη του Παναγιώτη
3 Κράλης Χρήστος του Ελευθερίου
4 Λιβάνης Παναγιώτης (Μπούλης) του Γεωργίου
5 Μουντζαλιά Βασιλική του Σπυρογιάννη
6 Μπαρμπούτσης Δημήτριος του Ανδρέα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καστού

1 Γιαννούτσος Ιωάννης του Φωτίου
2 Κεραμίδα Μαρία του Ιωάννη
3 Μανωλάτος Ευάγγελος του Σπυρίδωνος
4 Πυλαρινός Διονύσιος του Νικολάου
5 Στάμου-Γιαννούτσου Χριστιάνα του Λεωνίδα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κατούνας

1 Γεωργάκη Νίκη του Έκτωρα
2 Διγενής Αθανάσιος του Δημητρίου
3 Κοντοπρία Ελένη του Άγγελου
4 Κοντοπρίας Θεοδόσιος του Μιχαήλ
5 Πολίτη Χρυσούλα του Νικολάου
6 Σάντας Κωνσταντίνος του Μάριου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λευκάδας

1 Βαγενάς Βασίλειος του Ηλία
2 Θεοχάρη Σοφία του Ιωάννη
3 Καββαδάς Ηλίας (Ράκιας) του Σπυρίδωνος
4 Καρφάκης Γεώργιος του Νικολάου
5 Μαυρουλής Σπυρίδων του Λάμπρου
6 Φέξη Αγιούλα του Γεωργίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Νυδριού

1 Βαγενάς Γρηγόριος του Σπυρίδωνος
2 Γαζή Ασπασία του Παναγιώτη
3 Γαζής Θεόδωρος του Βασιλείου
4 Καββαδά Παναγιώτα (Πανούτσου – Τσελεπή) του Φωτίου
5 Ροντογιάννη – Θερμού Ελένη (Μπακοπάνου) του Γερασίμου
6 Σολδάτου Μαρία του Ιωάννη
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγ.Ηλία

1 Σολδάτος Επαμεινώνδας του Διονυσίου
2 Σολδάτου Παρασκευή του Αθανασίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγ.Νικήτα

1 Περδικάρη Ευθυμία (Έφη) του Σπυρίδωνος
2 Χρυσάφης Ζαχαρίας του Ματθαίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγ. Πέτρου

1 Λουπέτης Γεράσιμος του Γεωργίου
2 Μπούζα Ελένη του Κωνσταντίνου
3 Πατρίκιος Γεράσιμος (Νιάτσας) του Βασιλείου
4 Ρομποτής Νικόλαος (Βαλιάνος) του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αθανίου

1 Ρομποτής Δημήτριος του Σπυρίδωνος
2 Ρομποτής Σπυρίδων του Ξενοφώντος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αλεξάνδρου

1 Κονδυλάτου Χριστίνα του Θωμά
2 Μάρη – Μανωλίτση Βασιλική του Δημητρίου
3 Μπακογιώργος Χρήστος του Ποσειδώνος
4 Νίκας Σπυρίδων του Λεωνίδα
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Απόλπαινας

1 Βουκελάτου Βασιλική (Κική) του Κωνσταντίνου
2 Κοντογιώργης Σπυρίδων του Γεωργίου
3 Κούρτη Ελισάβετ του Ευθυμίου
4 Χαλικιάς Στέφανος του Αθανασίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ασπρογερακάτων

1 Πλησίτη Σπυριδούλα του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βασιλικής

1 Αργυρός Δημήτριος του Γερασίμου
2 Ζώγκος Παναγιώτης του Βασιλείου
3 Πολίτης Νικόλαος του Ευσταθίου
4 Ραυτοπούλου Ακριβούλα του Γεωργίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαυκερής

1 Γαζής Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βλυχού

1 Καββαδά Ανθούλα του Αποστόλου
2 Καββαδάς Δημήτριος του Βησσαρίωνα (Τρουμπαλιέρης)
3 Καββαδάς Δημήτριος Ραφαήλ του Ευσταθίου
4 Μαυροκέφαλος Δημήτριος του Σπυρίδωνος

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βουρνικών

1 Πατήλας Δημήτριος – Ιωάννης του Ευσταθίου
2 Χρυσοβιτσάνος Ευάγγελος του Γεωργίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δραγάνου

1 Κατωπόδης Γεράσιμος του Πέτρου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δρυμώνος

1 Βουκελάτος Παναγιώτης του Ιωάννη

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Εγκλουβής

1 Θερμός Θεόδωρος (Λάκης) του Εμμανουήλ
2 Κοντογεώργη Χριστίνα του Θωμά
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Εξάνθειας

1 Βλάχος Γεώργιος του Σπυρίδωνος
2 Γράψας Ιωάννης του Νικολάου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ευγήρου

1 Δελλαπόρτας Ευάγγελος του Νικολάου
2 Φατούρος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καβάλου

1 Κοντομίχης Θεόδωρος του Γεωργίου
2 Κούρτης Δημήτριος του Σπυρίδωνος

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλαμιτσίου

1 Βεργίνης Μιχαήλ του Δημητρίου
2 Καραβοκύρης Ζώης του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καρυάς

1 Αραβανής Γεώργιος του Ιωάννη
2 Θεράπος Ανδρέας του Σπυρογιάννη
3 Κατωπόδης Λεωνίδας του Κωνσταντίνου
4 Πετράκη Μαρία του Ευσταθίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καρυωτών

1 Αραβανή Ζωή του Κωνσταντίνου
2 Γεωργάκης Ιωάννης του Σπυρίδωνα
3 Ρομποτής Ιωάννης – Μιχαήλ του Νικολάου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κατωχωρίου

1 Βαλαβάνης Θωμάς του Ζήση
2 Καββαδάς Παναγιώτης του Φωτίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κομηλιού

1 Βουκελάτος Αναστάσιος του Χρυσοστόμου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κοντάραινας

1 Πολίτης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
2 Πολίτης Σωτήριος του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λαζαράτων

1 Γεωργάκης Δημήτριος του Ιωάννη
2 Κοντογιάννης Δημήτριος του Γεωργίου
3 Λάζαρης Γεώργιος του Ιωάννη
4 Λάζαρης Σωτήριος του Ελευθερίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μαραντοχωρίου

1 Γαβρίλης Ευστάθιος του Γεωργίου
2 Καρούσου Ευτυχία του Λεωνίδα
3 Κούρτης Γεώργιος – Μάριος του Αντωνίου
4 Σκληρός Γεράσιμος του Ευσταθίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου

1 Βερύκιος Στυλιανός του Χαραλάμπους
2 Κακλαμάνη Άννα του Γεωργίου
3 Μουζάκης Ιωάννης του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νικολή

1 Βουκελάτος Γεράσιμος του Ιωάννη
2 Χόρτης Ζώης του Νικολάου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πηγαδησάνων

1 Σάντας Σπυρίδων του Γεωργίου
2 Χαλκιόπουλος Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πινακοχωρίου

1 Γεωργάκης Ανδρέας του Σπυρίδωνος
2 Γεωργάκης Μιχαήλ του Ξενοφώντος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλατυστόμων

1 Βονιτσάνος Θεόδωρος του Ευαγγέλου
2 Θειακός Νικόλαος του Θεοφάνη
3 Θειακός Ξενοφών του Σπυρίδωνος
4 Φίλιππα Μαρίνα του Νικολάου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πόρου

1 Ζαμπάτης Γεράσιμος του Ευσταθίου
2 Κονιδάρης Βασίλειος του Νικολάου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σπανοχωρίου

1 Ζαβερδινός Επαμεινώνδας του Ανδρέα
2 Χαλικιάς Γεώργιος του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σύβρου

1 Καββαδία Ελένη του Πάνου
2 Κουντούρης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
3 Μπελεγρίνος Αναστάσιος του Θεοδοσίου
4 Σολδάτος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τσουκαλάδων

1 Ροντογιάννης Αναστάσιος του Δημητρίου
2 Ροντογιάννης Παναγιώτης του Σωτηρίου
3 Σταματέλου Ειρήνη του Δημοσθένη

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Φτερνού

1 Μούζα Ιουλία του Βαλέριου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χαραδιατίκων

1 Μήτσουρας Νικόλαος του Δημητρίου
2 Σολδάτου Ευσταθία του Φωτίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χορτάτων

1 Μεσσήνης Νικόλαος (Μαγιόκος) του Κωνσταντίνου
2 Χόρτης Επαμεινώνδας του Ευσταθίου